Промо стіл, промо стійка ресепшн Преміум-900 без друку
- В наявності
- Оптом і в роздріб









+380 (95) 521-09-39
roman.mega@i.ua-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (95) 521-09-39roman.mega@i.uaРоманвул. Курчатова, 10, Дніпро, Україна09552109390955210939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний промостол трапецивидної форми за доступною ціною.
Надійна легкозбирана алюмінієва конструкція.
Розміри у зібраному вигляді (Ш * В * Г): 900 * 940 * 500 мм.
Матеріал стільниці: ламінована ДСП.
Стільниця зі скругленим переднім краєм світло-сірого кольору (стандартний колір). Можливе виготовлення стільниць у білому та чорному кольорі.
Внутрішня поличка із МДФ прямокутної форми.
¦ Топер прямокутної форми з ПВХ, кріпиться на двох хромованих трубках за допомогою пластикових кріплень Трубки встановлюються на стільницю за допомогою різьбового з'єднання.
Порядок монтажу:
1. Конструкція розкладається та ставиться на підлогу.
2. Поличка кладеться всередину конструктиву.
3. Одягається та фіксується панель із зображенням.
4. Зверху на конструктив за допомогою липучок кріпиться стільниця.
5. До стільниці прикручуються 2 трубки для кріплення топера.
6. На трубки зверху одягається топер.
Промостол готовий до роботи. Час монтажу: 1-2 хвилини. Демонтаж здійснюється у зворотному порядку.
Комплектація: конструкція, стільниця, внутрішня полиця, пластикова панель без друку, 2 трубки для топера, ПВХ-пластик для топера, 2 сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Промо-стійка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічна панель | пластикова з зображенням фотоякості |
| Стільниця | сіра дсп товщиною 10 мм |
| Полиця | двошарова хдф |
| Вузли | ударостійкий пластик |
| Конструкція | алюмінієва трубка |
| Розміри | |
| Глибина | 500 мм |

