Промо стіл, промо стійка Премиум-1250
- В наявності








+380 (95) 521-09-39
roman.mega@i.ua-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (95) 521-09-39roman.mega@i.uaРоманвул. Курчатова, 10, Дніпро, Україна09552109390955210939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний і якісний промостіл, промостійка за доступною ціною.
Надёжный и качественный промо-стол, промо-стойка по доступной цене. Даний промо-стіл, промо-стійка є однією з кращих пропозицій у своєму ціновому сегменті. Завдяки своїм внутрішнім розмірам найбільш популярен при проведенні різних промо-мероприятій. Надежна і перевірена тимчасова конструкція допомагає в раховані хвилини підготувати робоче місце промоутера. Яркий и заметный промостол-ресепшн! Надёжная прочная алюминиевая конструкция. Розміри промостола в зібраному вигляді(Ш*В*Г): 1250*940*550 мм. Розміри столешницы: 1250*550 мм. Столешница светло-серого либо белого цвета. Сумка із плотної водоотталкивающей тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Промо-стійка |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид | Односторонній |
| Розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 940 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічна панель | Пластикова з фотодруком |
| Стільниця | срібляста |
| Полиця | двошарова хдф |
| Трубка для топера | сталева хромована |
| Конструкція | сталева трубка |
| Сумка | з цупкої водовідштовхувальної тканини |

