Промостіл (з друком), промостійка СТАНДАРТ-900
- В наявності
- Оптом і в роздріб










-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (95) 521-09-39roman.mega@i.uaРоманвул. Курчатова, 10, Дніпро, Україна09552109390955210939
Якісні та надійні промостоли класичної прямокутної форми за доступною ціною.
Промостіл Стандарт-900 являє собою мобільний стіл з топером для участі в рекламних та виставкових заходах. Виконаний із застосуванням якісних матеріалів вітчизняного та імпортного виробництва.
Конструктив промостола зібраний з легкої і міцної алюмінієвої трубки. Вузли трубки з'єднують з ударостійкого пластику оригінальної форми. Компактний в складеному вигляді. Рекомендоване навантаження на столешніцю до 50 кг.
Стільниця трапецевидной форми з заокругленим переднім краєм сріблястого кольору. Для оптових замовлень можливе виготовлення стільниць в іншому кольорі.
Внутрішня поличка промо стола з МДФ прямокутної форми.
Друк зображення з високою роздільною здатністю: 100-150 dpi. Зображення панелі може бути як одностороннім, фронтальним, так і тристороннім, з використанням бічних сторін.
Топер промостола прямокутної форми з ПВХ, кріпиться на двох алюмінієвих трубках сріблястого кольору з допомогою кріплень. Трубки встановлюються на стільницю з допомогою різьбового з'єднання.
Порядок монтажу промостола СТАНДАРТ-900:
1. Розкладається і ставиться на підлогу конструктив.
2. Кладеться поличка всередину конструктиву.
3. Одягається і фіксується панель із зображенням.
4. Зверху на конструктив з допомогою липучок кріпиться стільниця.
5. Вкручуються 2 сталеві трубки.
6. На трубки зверху кріпиться топер.
Промостол готовий до роботи. Час монтажу: 2-3 хвилини. Демонтаж здійснюється в зворотному порядку.
Яскравий і помітний промостол Стандарт-900 приверне увагу відвідувачів і стане візитною карткою вашої рекламної акції!
Розміри у зібраному вигляді(Ш*В*Г): 900*500*2100 мм.
Розміри стільниці: 900х500 мм.
Розміри без топера: 900*500*940 мм.
Сумка з щільної водовідштовхувальної тканини: для конструкції з панеллю і для стільниці з полицею і топером.
Вага промостола в сумці: 8,5 кг.
Комплектація промо стола: конструкція, стільниця, внутрішня полиця, панель з печаткою, топер з кріпленнями, 2 сталеві трубки, сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | МДФ |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічна панель | високоякісний друк з ламінуванням |
| час складання промо-стійки | 2-3 хвилини |
| Стільниця - 90 см | колір - сріблястий |
| Топер | листовий пвх з печаткою |
| Розміри промо-стійки ШхВхГ | 900х2050х500 мм |
| Полиця з мдф | колір - сріблястий |
| Промо стійки промо-стійки з печаткою | великий вибір - більш 10 моделей на сайті |
| Розміри | |
| Глибина | 500 мм |

