Сумки для промостолу, промостійки
- В наявності
- Оптом і в роздріб



+380 (95) 521-09-39
roman.mega@i.ua-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (95) 521-09-39roman.mega@i.uaРоманвул. Курчатова, 10, Дніпро, Україна09552109390955210939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумки до промостола за доступною ціною. Комплект із 2 сумок для промостолу (промостійки) призначений для зберігання та трансортування. Виконаний із застосуванням якісних матеріалів вітчизняного (тканина) та імпортного виробництва (блискавка, нитки). Розміри плоскої сумки для стільниці: 900х500 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| час складання промо-стійки | 2-3 хвилини |
| Стільниця - 90 см | колір - сріблястий |
| Графічна панель | високоякісний друк з ламінуванням |
| Промо стійки промо-стійки з печаткою | великий вибір - більш 10 моделей на сайті |
| Топер | листовий пвх з печаткою |
| Розміри промо-стійки ШхВхГ | 900х2050х500 мм |
| Полиця з мдф | колір - сріблястий |
| Основні | |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Промо-стійка |
| Розміри | |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 10 кг |

