Промо стійка, промо стіл ПРЕМІУМ-900
- В наявності
- Оптом і в роздріб









+380 (95) 521-09-39
roman.mega@i.ua-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (95) 521-09-39roman.mega@i.uaРоманвул. Курчатова, 10, Дніпро, Україна09552109390955210939
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промо стіл (промостоли) Преміум-900 мають х-подібну розкладну конструкцію. Вона виконана завдяки з'єднанню алюмінієвих трубок діаметром 12 мм та пластикових вузлів.
Розміри промостолу Преміум-900: 90х50х210 см.
Промо стіл (промостоли) Преміум-900 призначений для участі в промо-акціях, різних рекламних та виставкових заходах. Промо стіл виконаний із застосуванням якісних матеріалів вітчизняного та імпортного виробництва.
Вузли, що з'єднують трубки з удароміцного пластику оригінальної форми. Промо стіл компактний у зібраному вигляді. Рекомендоване навантаження на стільницю до 50 кг.
Стільниця промостола трапецеподібної форми із закругленим переднім краєм світло-сірого кольору. Для оптових замовлень можливе виготовлення стільниць в іншому кольорі.
У промостола є внутрішня поличка, виготовлена з МДФ прямокутної форми.
Топер промостола Преміум-900 із ПВХ, кріпиться на двох трубках сріблястого кольору за допомогою п-подібних кріплень. Трубки встановлюються на стільницю за допомогою різьбового з'єднання.
Порядок монтажу промостолу Преміум-900:
1. Розкладається та ставиться на підлогу конструктив.
2. Кладеться поличка усередину конструктиву.
3. Одягається та фіксується панель із зображенням.
4. Зверху на конструктив за допомогою липучок кріпиться стільниця.
5. Вкручуються 2 сталеві трубки.
6. На трубки зверху кріпиться топер.
Промо стіл готовий до роботи. Час монтажу: 2-3 хвилини. Демонтаж промо столу здійснюється у зворотному порядку.
Розміри промостолу у зібраному вигляді (Ш * В * Г): 900 * 2100 * 500 мм.
Розміри стільниці промостолу: 900х500 мм.
Розміри топера: 760*300 мм.
Сумки промостолу Преміум-900 виконані з щільної водовідштовхувальної тканини: для конструкції з панеллю і для стільниці з полицею і топером.
Вага промостолу у сумках: 9 кг.
Комплектація промостолу Преміум-900: конструкція, стільниця, внутрішня полиця, панель-основа, топер-основа, 2 сталеві трубки, 2 сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| час складання промо-стійки | 2-3 хвилини |
| Стільниця - 90 см | колір - сріблястий |
| Графічна панель | високоякісний друк з ламінуванням |
| Промо стійки промо-стійки з печаткою | великий вибір - більш 10 моделей на сайті |
| Топер | плівка на листовому пвх із зображенням фотоякості |
| Розміри промо-стійки ШхВхГ | 900х2100х500 |
| Полиця з мдф | колір — сірий |
| Упаковка | Чохол |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Тип | Промо-стійка |
| Вид | Односторонній |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 500 мм |

